خرید کتاب از آمازون با کپی ‌فای

خرید کتاب از آمازون

خرید کتاب از آمازون با کپی‌فای

آیا تابه‌حال به خرید کتاب از آمازون فکر کرده‌اید؟ آیا از موانع و چالش‌هایی که در این مسیر ممکن است با آن‌ها مواجه شوید، باخبر هستید؟ آیا راهکاری برای رفع این موانع سراغ دارید؟

متأسفانه خرید کتاب از آمازون برای ایرانی‌ها در شرایط فعلی، فرایند چندان ساده‌ای نیست. محدودیت‌های مختلف در زمینه‌هایی مثل ارز و همین‌طور تحریم سیستم‌های مالی و بانکی، شرایط را از هر زمان دیگری سخت‌تر کرده‌اند.

 

از سوی دیگر، وقتی تقاضا برای یک محصول یا خدمت وجود داشته باشد و مسیرهای متعارف برای عرضه، محدود یا مسدود باشند، کلاه‌برداران فرصت خوبی برای عرض‌اندام پیدا می‌کنند و این معضل نیز به‌نوبه خودش، بر پیچیدگی ماجرا اضافه می‌کند. در چنین شرایطی باید به دنبال یک راهکار مطمئن بود و کپی‌فای همان انتخابی است که دسترسی‌تان را به همه کتاب‌های خارجی، مقدور می‌سازد.

خرید کتاب از آمازون در ایران

کتاب آمازون چیست؟

آمازون یک کتاب نیست، آمازون مثل د-ی-ج-ی-ک-ا-ل-ا-ی ایران است که یک فروشگاه اینترنتی هست، که به صورت جهانی و به صورت اینترنتی کالا و کتاب می‌فروشد؛ اما شهروندان ایرانی چون در تحریم هستند نمی‌توانند از آن‌جا کتاب بخرند.

خرید کتاب از آمازون با کپی ‌فای
buy books from amazon | خرید کتاب از آمازون

چرا خرید کتاب از آمازون؟

خرید کتاب از آمازون دلایل مختلفی می‌تواند داشته باشد:

 • فرض کنید یک کتاب انگلیسی از نویسنده‌ای معروف، به‌تازگی منتشر شده و شما هم مترجمی هستید که با علم به این موضوع، روی ایده ترجمه آن کتاب فکر می‌کنید و می‌خواهید این کار را زودتر از بقیه انجام دهید. واضح است که شرط اصلی برای انجام این کار، دسترسی‌ سریع به آن کتاب است.

 • ممکن است پژوهشگری باشید که روی یک موضوع خاص تحقیق می‌کنید و برای آنکه بتوانید تحقیقاتتان را به سرانجام برسانید، لازم باشد که حتماً از یک کتاب خارجی که تهیه آن در ایران، امکان‌پذیر نیست، کمک بگیرید.
 • ممکن است خودتان یک فروشنده معتبر و خوش‌نام کتاب باشید که سفارش خرید یک کتاب خارجی را از مشتریان دریافت کرده‌اید اما آن کتاب در بازار ایران نایاب است و به دلیل قولی که به مشتریان داده‌اید، خرید کتاب از آمازون، به تنها گزینه‌ی پیش رویتان تبدیل شود.
 • گاهی هم دسترسی به یک کتاب خارجی، برای اساتید دانشگاهی، دانشجویان و چهره‌های علمی به یک ضرورت فوری تبدیل می‌شود و اینجاست که خرید کتاب از آمازون می‌تواند آن‌ها را به آنچه در جستجویش هستند، برساند.

مشکلات خرید کتاب از سایت آمازون

مشکلات خرید کتاب از سایت آمازون

خرید کتاب از آمازون، دردسرهای خاص خودش را دارد. گاهی این دردسرها آن‌قدر زیاد می‌شوند که خریدار را مجاب می‌کنند تا عطای خرید کتاب را به لقایش ببخشد و به‌این‌ترتیب، از آنچه واقعاً به آن نیاز دارد، چشم‌پوشی کند. البته بخش عمده‌ای از این مشکلات، بیشتر از آنکه به محدودیت‌های مالی و سیاسیِ خرید از آمازون مربوط باشد، به فعالیت گسترده کلاه‌برداران و دلالان در بازار خرید کتاب بازمی‌گردند. درواقع این محدودیت‌ها، میدان مانور مناسبی برای دلالی ایجاد کرده‌اند تا افراد سودجو و نامعتبر بتوانند از فرصت استفاده کرده و به‌قول‌معروف، از آب گل‌آلود ماهی بگیرند!

هم‌وطنان گرامی برای خرید کتاب‌های انگلیسی از آمازون با مشکلات زیادی روبرو هستند که متداول‌ترین این مشکلات عبارت‌اند از:

 • قیمت بالا: از آنجا که خریداران به یک مجموعه معتبر برای خرید کتاب خارجی دسترسی ندارند، دلالان در بازار، “قیمت گذار” می‌شوند و به‌واسطه این جایگاه، می‌توانند یک کتاب را به چندین برابر قیمت واقعی به مشتریان بفروشند. هزینه کمرشکن خرید کتاب از آمازون، مسئله‌ای است که مشتریان بیشترین شکایت را از آن دارند.
 • تأخیر طولانی: از آنجا که یک سازوکار سیستماتیک و اصولی در خرید کتاب از آمازون وجود ندارد و دلالان به جای خرید مستقیم کتاب‌ها از آمازون، آن‌ها را به شیوه‌های دیگری تهیه می‌کنند، زمان تحویل کتاب به مشتری نیز با آنچه در ابتدا وعده داده می‌شود، همخوانی ندارد و کتاب، معمولاً خیلی دیر به دست مشتری می‌رسد. گاهی آن‌قدر دیر که شاید هرگز نرسیدنش، بهتر از دیر رسیدنش باشد!
 • عدم کیفیت: باز کردن بسته‌ی دیجیتالی کتاب و مواجهه با یک نسخه بی‌کیفیت، یکی دیگر از مشکلات متداول در حوزه خرید کتاب خارجی است. از آنجا که در اکثر مواقع، کتاب‌ها به جای خرید مستقیم از آمازون، از طریق کانال‌های دیگر، تهیه می‌شوند، فاقد کیفیت اورجینال هستند. در نسخه‌های چاپی حتی ممکن است آنچه به دست خریدار می‌رسد، نه نسخه‌ای تازه از آن کتاب، بلکه نسخه‌ای قدیمی از ویرایش‌های قبلی آن باشد که بین ده‌ها نفر، دست‌به‌دست شده و ورق‌هایش، کهنه و کثیف هستند. قسمت بد ماجرا اینجاست که خریدار گاهی برای همین کتاب کهنه، چند برابر قیمت کتاب اصلی، پول پرداخت می‌کند!
 • عدم دریافت نسخه چاپی: هرچند که نسخه‌های دیجیتال کتاب‌ها هم به‌نوبه خودشان ارزشمند هستند و گاهی شاید بتوانند راهگشا باشند اما هدف یک استاد دانشگاه یا دانشجو از خرید کتاب، معمولاً تهیه نسخه‌ی چاپی آن کتاب است. یک مشکل عمده دیگر در خصوص خرید کتاب از آمازون آن است که اغلب واسطه‌ها، امکان تهیه نسخه چاپی یک کتاب خارجی را ندارند و فقط می‌توانند نسخه دیجیتال آن‌ها را برای خریدار تهیه کنند.
 • کلاه‌برداری: این بدترین سناریویی است که گاهی مشتری در بحث خرید کتاب چاپ خارج از آمازون با آن روبرو می‌شود! در اینجا یک فرد یا موسسه مدعی می‌شود که قادر است کتاب مدنظر خریدار را تهیه کند و به‌صورت حضوری یا از طریق ارائه شماره کارت از خریدار می‌خواهد که تمام یا بخشی از هزینه خرید کتاب را پرداخت نماید و بعد از آن است که بازی، پنهان‌کاری و بهانه‌تراشی شروع می‌شود! احتمالاً خودتان هم حدس می‌زنید که در چنین سناریوهایی، خریدار معمولاً نه به پولش می‌رسد و نه به کتابش!

 

 • یافت نشدن نسخه مطلوب: دنیای آکادمیک خیلی گسترده است. در این میان منابع، مقالات و کتاب‌ها با انواع فرمت‌ها منتشر می‌شود. خصوصا با رشد و تکامل دستگاه‌های کتاب‌خوان نسخه‌هایی مثل awz و ePub به سبد خرید محققان، مترجمان و معتادان کتاب اضافه شده است. که ممکن است شما نسخه مطلوب خود را نیابید.

 

کپی فای

کپی‌فای، همه مشکلات خرید از آمازون را یکجا حل می‌کند

کپی‌فای، مسیر کاملاً متفاوتی را برای خرید کتاب از آمازون پیش روی شما خوبان بالأخص اساتید محترم دانشگاه و دانشجویان گرامی قرار می‌دهد. در اینجا کتابتان از طریق یک سازوکار کاملاً اصولی، به‌طور مستقیم از فروشگاه آمازون خریداری شده و بدون تأخیر و بدقولی‌های رایج، در زمان مقرر تقدیمتان می‌شود.

خرید کتاب به‌واسطه کپی‌فای که مرجع اصلی خرید کتاب خارجی از آمازون در ایران است، مزایای منحصر فردی را برایتان به ارمغان می‌آورد. با خرید کتاب از کپی‌فای:

 • دیگر برای تهیه کتاب‌های خارجی، چندین برابر قیمت اصلی آن‌ها پول پرداخت نمی‌کنید. به‌عبارت‌دیگر، هر کتاب را به قیمتش می‌خرید.
 • کتابی که به دستتان می‌رسد، کاملاً نو و تازه بوده و عطر خوش کاغذش، هوش از سرتان می‌پراند!
 • می‌توانید به فراخور نیاز هر ورژنی از کتاب مدنظرتان را که می‌خواهید، تهیه کنید؛ چه کتاب چاپی، چه کتاب کیندل و چه کتاب دیجیتال (پی‌دی‌اف)!

دقت کنید در اینجا پای هیچ واسطه‌ای به ماجرا باز نمی‌شود و کپی‌فای، کتابی را که می‌خواهید، به‌طور مستقیم از آمازون برایتان تهیه می‌کند. واضح است که وقتی واسطه‌ای در کار نباشد، حق واسطه‌گری هم معنایی پیدا نمی‌کند و همین امر سبب می‌شود که قیمت تمام‌شده کتاب برای خریدار، کاملاً منطقی و متعارف باشد.

چگونگی خرید کتاب از آمازون با کپی‌فای

خرید کتاب از آمازون با کپی‌فای، بسیار ساده است که ما آن را در قالب یک فرایند 7 مرحله‌ای، برایتان تشریح می‌کنیم:

 1. نخست باید در وب‌سایت کپی‌فای به‌صورت رایگان ثبت‌نام کنید. ثبت‌نام، بسیار ساده بوده و در کمتر از یک دقیقه انجام می‌شود
 2. پس از ثبت‌نام در وب‌سایت باید وارد حساب کاربری شده و نسبت به ثبت سفارش خرید کتاب مدنظرتان، اقدام فرمایید
 3. پس از ثبت سفارش، کارشناسان کپی‌فای سفارش را بررسی نموده و قیمت خرید کتاب از آمازون را ظرف یک روز کاری، برآورد می‌کنند و به اطلاعتان می‌رسانند.
 4. خرید از کپی‌فای، با موجودی حساب کاربری انجام می‌شود. برای این منظور پس از ورود به بخش موجودی در بالا و سمت چپ صفحه باید از طریق شارژ حساب کاربری، نسبت به افزایش اعتبار، اقدام نمایید. توجه کنید که از اعتبار موجود در حسابتان، هم برای خرید کتاب و هم برای استفاده از سایر خدمات کپی‌فای (مثل سفارش تولید محتوا) می‌توانید استفاده کنید.
 5. پس از افزایش اعتبار، عملیات پرداخت هزینه خرید کتاب انگلیسی از آمازون، از طریق درگاه‌های امن بانکی و به ریال صورت می‌پذیرد. به‌این‌ترتیب، مشکل خرید از آمازون با ارز خارجی، خودبه‌خود حل می‌شود.
 6. فرایند خرید کتاب از فروشگاه آمازون توسط کپی‌فای، ظرف یک روز کاری صورت می‌پذیرد و سند خرید کتاب و اساساً هر تراکنش دیگری که انجام می‌دهید، در حساب کاربری‌تان ثبت می‌شود.
 7. مدت‌زمان رسیدن کتاب خریداری‌شده از آمریکا 30 روز است که به‌محض دریافت بسته، اقدامات لازم برای تحویل آن به مشتریان گرامی انجام می‌شود.

نکته دیگری که کپی‌فای را به‌عنوان یک مرجع خرید کتاب از آمازون متمایز می‌کند، سیستم پاسخگویی و پشتیبانی ما از مشتریانمان است. به این معنا که شما عزیزان در هر لحظه که بخواهید، می‌توانید هرگونه سؤال یا ابهامی را درباره سفارشتان با کارشناسان کپی‌فای در میان بگذارید. برای این منظور، سه کانال ارتباطی متفاوت در معرض انتخابتان قرار دارد. یعنی علاوه بر پنل کاربری، امکان برقراری تماس تلفنی یا گفتگو از طریق چت با کارشناسان کپی‌فای هم برایتان مقدور خواهد بود. کارشناسان ما نیز در راستای ارائه بهترین خدمات ممکن، بلافاصله به درخواست‌هایتان رسیدگی می‌کنند و اگر هم رسیدگی به یک درخواست یا پاسخگویی به یک سؤال خاص، مستلزم صرف چند ساعت زمان باشد، به‌محض دریافت نتیجه، شما را از آن مطلع می‌سازند.

همین حالا، سفارشتان را در کپی‌فای ثبت کنید

ما در کپی‌فای تلاش می‌کنیم تا با رفع محدودیت‌های دست و پاگیر، خرید کتاب خارجی از آمازون را برای هم‌وطنان گرامی‌مان، به یک فرایند ساده تبدیل کنیم. فرایندی که در آن، نظم و قاعده‌مندی، حرف اول و آخر را می‌زند و خریدار می‌تواند بدون پرداخت مبالغ نجومی، کتاب موردنیازش را در زمان مقرر آن هم با کیفیت اصل و در قالب نسخه‌ی دلخواه (چاپی، کیندل و دیجیتال)، تحویل بگیرد. کپی‌فای با 6 سال سابقه درخشان فعالیت در این حوزه و به پشتوانه‌ی اعتماد جامعه‌ی بزرگ علمی و فرهنگی کشور، تجربه‌ای خوشایند، مقرون‌به‌صرفه و آسان را در خرید کتاب از وبسایت آمازون برایتان رقم می‌زند.

بنابراین اگر قصد خرید کتاب از آمازون را دارید، همین حالا و با چند کلیک ساده، سفارشتان را در کپی‌فای ثبت کنید.

نسخه‌های رایج برای خرید کتاب از آمازون

در خود سایت آمازون نویسنده‌ها معمولا کتاب‌ها را در دو مدل چاپی و الکترونیک منتشر می‌کنند. بعضی از نویسنده‌ها به کتاب الکترونیکی اعتقادی ندارند و فقط نسخه چاپی می‌فروشند و اما برخی فقط به صورت الکترونیکی منتشر می‌کنند. گروهی هم هستند که کتابشون رو هم به صورت چاپی و هم به صورت الکترونیکی منتشر می‌کنند.

به هر وجه، شما هنگامی که به دنبال خرید یک کتاب از سایت آمازون باشید، در ابتدا سایت آمازون رو نگاه می‌کنید. در این هنگام بهتر است به نسخه‌های موجود برای فروش هم نگاه کنید. از طرفی خود سایت کپی فای، با فرمت‌های زیر کتاب‌های چاپ خارج رو برای شما تهیه می‌کند و ما در جدول زیر تلاش کرده‌ایم نسخه‌های رایج فروش کتاب در آمازون رو دسته‌بندی و براتون ترجمه کنیم.

نام فرمت  معادل فارسی  تعریف
paperback نسخه چاپ شده اورجینال (با جلد شمیز =paperback)  همان نسخه اورجینال کتاب است که جلد یا کاور آن از مقوای نرم درسته شده است و سایر صفحات با چسب به این الحاق شده اند.
hardcover نسخه چاپ شده اورجینال (با جلد گالینگور=hardcover) نسخه اورجینالی است که کاور یا جلد آن خیلی سخت است و معمولا با پارچه‌ها یا مقواهای سخت درست می‌شوند.
kindle کیندل نسخه‌ای کاملا الکترونیکی است که در دستگاه‌های آمازون کیندل و همچنین با نصب اپلیکیشن مخصوص در اندروید و سایر دستگاه‌ها قابل مطالعه است.
audiobook کتاب صوتی نسخه صوتی کتاب که توسط کسی گویندگی شده باشد.
PDF پی دی اف پی دی اف کتاب است که ممکن است همان سنخه اورجینال باشد و یا ممکن است کیندلی باشد که به پی دی اف تبدیل شده است. یا حتی ممکن است عکس‌هایی است کتاب باشد که اسکن و به صورت پی دی اف درآمده است.
Scan اسکن شده کتابی است که صفحات آن با دستگاه اسکنر اسکن شده است و به صورت پی دی اف درآمده است.
ePob ای پاب نسخه کاملا الکترونیکی است که در کامپیوتر و سایر دستگاه‌ها قابل مطالعه است. ولی صفحات آن دقیقه با تعداد صفحات نسخه چاپ شده یکی نیست.
Print چاپ شده غیر اورجینال با درخواست مشتری، نسخه‎‌های غیر اورجینال چاپ شده و برای مشتری ارسال می‌شود.
Used دست دوم کتابی است که یکبار استفاده شده و بعد از سفارش در مدت 30 روز به ایران و نهایتا به آدرس مشتری ارسال می‌شود.

آیا نسخه‌های Paperback و Hardcover نسخه پی دی اف اورجینال دارند؟

این چیزی هست که به قطعیت نمی‌توان اضهار نظر کرد. چون خیلی از کتاب‌هایی که فقط به صورت چاپی بیرون آمده‌اند، به طرز باورنکردنی نسخه پی دی اف اورجینال آن‌ها نیز قابل تهیه است. حالا به هر نحوی این اتفاق افتاده است. اما این دلیل نمی‌شود که همه کتاب‌ها 100% نسخه پی دی اف اورجینال قابل تهیه دارند. لذا در هنگام خرید کتاب از امازون باید موجود یا موجود نبود نسخه مد نظر مورد بررسی و برآورد قرار گیرد. اما اگر خیلی به چیزی که دنبالش هستید نیاز داشته باشید، این امکان وجود دارد که شخصی کتاب را برای شما در اونور آب اسکن کند که و تصاویر اسکن شده کتاب رو به صورت PDF برای شما ارسال کند. این نسخه دیگر نسخه اورجینال پی دی اف نخواهد بود اما می‌تواند پاسخگوی نیاز شما باشد. که به آن نسخه پی دی اف اسکن شده می‌‎گویند.

فروش کتاب در آمازون

فروش کتاب در آمازون

یک چالشی که همیشه در کنار چالش خرید کتاب از آمازون مطرح میشه، بحث فروش کتاب است.

ایرانیا تقریبا اکثرشون باسوادن، همین نویسنده‌های ایرانی کتابای باارزش زیادی می‌نویسن. منتهی یک طیف بزرگی از ایرانیا زیاد کتاب نمی‌خونن. خلاصه کسایی هستن اونور آب که کتاب-دوست هستن. علاوه بر این، دوست دارن کتابای نویسنده‌های ایرانی رو بخونن. آمازون یک واسطه بسیار حرفه‌ای هست که کتاب شما رو می‌تونه به دست ایرانیای اونور آب برسونه. البته لزومی هم نداره کتاب رو به صورت چاپی به آمازون تحویل بدین. اونا خودشون انتشارات هستن و کارای صحافی کتاب شما رو انجام میدن و حتی اونا رو به صورت الکترونیک در میارن و به واسطه دستگاه‌های کیندل آمازون، مردم کتاب رو می‌خرن و می‌خونن.

اما باید توجه داشته باشین که فروش کتاب در آمازون برای ایرانیا دنگ و فنگ زیادی داره. موارد زیر تعدادی از مشکلات بالقوه فروش کتاب در آمازون selling books on amazonهست:

 • تحریم بودن امکان فروش برای ایرانیا
 • تحریم بودن ایرانیا از طرف بانک‌های بین المللی
 • نبودن موسسه‌ها و مجموعه‌های برای ثبت کتاب شما در آمازون

راه‌حل برای نویسنده‌های علاقمند

شما اگه یه نویسنده هستین و یک کتابی نوشتین که فکر می‌کنین می‌تونه پرطرفدار باشه، به نظرم با انجام کارهای زیر می‌تونین کتابتون رو در آمازون ثبت کنین. البته یه سری هزینه‌ها و چالش‌هایی برای شما در پی خواهد داشت ولی اگه کتاب به دردبخوری نوشتین، ارزش با جان خریدن این چالش‌ها رو داره

 • در گام اول – شما باید یک حساب بانکی تایید شده به نام خود تهیه کنید.
 • در گام دوم – با داشتن آدرس یکی از اقوام و آشنایان در خارج از ایران، اقدام به انجام کارهای ثبت کتاب نمایید.

اگر به دنبال خرید کتاب هستید، در ابتدا باید وارد سامانه کپی فای شوید. آدرس سامانه: panel.copify.ir است. در ابتدا لازم است در این سامانه یک ثبت نام ساده انجام دهید. سپس در قسمت خرید کتاب از آمازون باید عنوان یا اسم کتاب را جستجو کنید. اگر کتاب مد نظر شما در سامانه موجود باشد، همان لحطه می‌توانید نسبت به خرید آن اقدام کنید. اما اگر کتاب در مخزن کپی فای موجود نباشد، فرم سفارش را باز می کنید و همه مشخصات کتاب مطلوب را وارد می‌کنید و آن را برای برآورد هزنیه و امکان خرید به کارشناسان کپی فای ارسال می‌کنید.

برآورد قیمت کتاب و امکان تهیه آن معمولا در 24 ساعت انجام می‌گیرد. اما ممکن است به دلیل تعطیلات رسمی و سایر موارد زمان برآورد کتاب بیشتر از 24 ساعت طول بکشد. زمانی که وضعیت خرید کتاب از سایت آمازون مشخص شد برای شما ایمیل اطلاع رسانی ارسال می‌شود.

شما در ابتدا لازم نیست هزنیه‌ای بابت خرید کتاب پرداخت کنید. زمانی که شما درخواست برآورد قیمت و امکان تهیه کتاب ثبت کردید؛ منتظر می‌مانید تا کارشناسان کپی فای نسبت به تهیه کتاب اعلام نظر کنند. سپس شما با مشاهده قیمت درج شده در حساب کاربری خودتان، نسبت به پردخت و سفارش کتاب اقدام می‌کنید.

معمولا بین 24 ساعت بعد از پرداخت کتاب درخواستی شما آماده دانلود می‌شود و شما لینک دانلود را در حساب کاربری خود مشاهده می‌کنید. اما در بعضی موارد فرایند خرید کتاب از آمازون زمان‌بر می‌شود و شما حتی لازم می‌شود 72 ساعت نیز منتظر بمانید. البته گفتنی است زمانی که ممکن است زمان تهیه کتاب طولانی شود، در بخش سامانه و حساب کاربری شما و بخش گفتگو زمان تقریبی تهیه کتاب اعلام می‌شود.

آیا برای مطالعه کتاب‌های آمازون خرید کیندل یا کتاب خوان آمازون الزامی است؟

خــــــــــیر.

خیلی از کاربران همیشه این سوال را در ذهن دارند که نکند کتابی را از سایت آمازون سفارش بدیم بعد نتونیم آن را باز کنیم. در پاسخ به این عزیزان باید گفت که امروزه اپلیکیشن‌های بسیار زیادی وجود دارد که شما بدون نیاز به دستگاه کتاب خوان آمازون به راحتی و بدون هزینه می‌توانید کتاب‌های کیندل آمازون را در لپ تاپ یا تلفن همراه هوشمند مطالعه کنید و لزومی ندارد برای مطالعه و باز کردن کیندل‌های آمازون دستگاه خریداری کنید.

اما گفتنی است، این دستگاه‌ها در برابر گران‌قیمت بودن مزایای زیادی هم دارند. درواقع زمان مطالعه در کیندل چشم‌های شما اذیت نمی‌شود. در حقیقت نورپردازی و  صفحه نمایش این دستگاه‌ها مخصوص مطالعه هستند و چشما‌هایتان حتی با ساعت‌ها مطالعه خسته نمی‌شوند. و از خواندن متون انگلیسی در کیندل لذت می‌برید.

در نتیجه هنگام خرید کتاب کنیدل آمازون از کپی فای، اگر دستگاه ندارید یا روش تبدیل و باز کردن فرمت کیندل را بلد نیستید، بهتر است در سامانه خرید کتاب کپی فای، فرمت خرید را PDF انتخاب کنید.

نوبت شما

همراهان عزیز آکادمی خانی نژاد، اگه شما هم در زمینه خرید کتاب از آمازون و یا فروش کتاب در آمازون تجربه داشته‌این. لطفا تجارب ارزشمند خود رو با ما و همراهان آکادمی در میان بزارین. درواقع ما خوش حال میشیم بدونیم شما با چه چالش‌هایی همراه بودین و چطور تونستین این چالش‌ها رو پشت سر بزارین.

بازم اگه سوال خاصی در این زمینه دارین، یا اگر فکر می‌کنین ما در مورد موضوع خاصی می‌تونیم کمک‌تان کنیم، لطفا در بخش کامنت‌ها مطرح کنین یا از طریق تماس با ما سایت، تماس بگیرین و از ما راهنمایی بخواهین. خلاص ما دوست داریم فرهیختگان عزیز کشورمون با رفع موانع احتمالی کارهای علمی، پژوهشی و مطالعاتی خود رو انجام بدن. 

خرید فایل صوتی از آمازون 

خرید فایل صوتی از آمازون

یکی دیگر از فایل‌هایی که امکان تهیه آن در ایران ممکن نیست و اگر بخواهیم سریع تهیه کنیم نسخه صوتی فایل کتاب است. برای مثال اگر اهل رمان انگلیسی باشید و یا هنرمندی باشید که یک کتاب آموزشی موسیقی خریده اید قطعا تهیه فایل صوتی آن نیز به سرتان زده است. بنابراین اگه  به دنبال خرید فایل صوتی از آمازون هستید. از سایت کپی فای اقدام کنید.

مقالات خواندنی:

چگونه کتابمان را در سایت آمازون منتشر کنیم؟ [فروش کتاب در آمازون]

ایی بی eBay و آمازون Amazon چه تفاوتی با یکدیگر دارند؟

نظر دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.