تدریس خصوصی زبان انگلیسی در تبریز

تدریس خصوصی زبان انگلیسی در تبریز

آیا از اینکه نمی‌توانی به زبان باکلاس انگلیسی صحبت کنی، احساس خوش بختی نمی‌کنی؟

واقعاً هم بعضی‌ها نگرش این چنین دارند و از اینکه انگلیسی نمی‌دانند، خیلی ناراحت هستند. اما جای هیچگونه نگرانی نیست! حتی افراد بزرگ سال هم می‌توانند مثل بچه‌ها زبان یاد بگیرند.

با توجه به چکیده مقالاتی که در وب سایت‌های lifehacker؛ fluentu؛ wonderopolis و همچنین theguardian منتشر شده است. بزرگ‌ترها نیز می‌توانند زبان دوم و حتی سوم یاد بگیرند. به طوری که حتی می‌توانند در آن زبان مثل نیتیو اسپیکرها صحبت کنند.

 

پس به همین سبب می گوییم که جای نگرانی نیست. اگر بخواهیم می‌توانیم به زبان انگلیسی مکالمه کنیم. کتاب‌های زبان انگلیسی بخوانیم؛ فیلم‌ها و موسیقی‌های زبان انگلیسی را ببینیم. اگر تصمیم بگیریم؛ می‌توانیم با یک فرهنگ و زبان جدید ارتباط برقرار کنیم.

شرکت در کلاس تدریس خصوصی زبان انگلیسی در تبریز و نهایتاً یادگیری آن زبان فقط برای باکلاس شدن و پرستیژ نیست! یادگیری زبان‌های دیگر علی خصوص انگلیسی مزایای زیادی دارد.

5 مزیت یادگیری زبان انگلیسی

1- موفقیت تحصیلی

ناگفته پیداست که زبان انگلیسی زبان علم است. در هر رشته‌ای و در هر کشوری تحصیل کنید؛ انگلیسی به کمک شما می‌آید. حتی اگر در کشور خود بمانید و بخواهید تحصیلات عالی را ادامه داده و مدرک دکتری بگیرید. باید در یکی از آزمون‌های تافل؛ آیلتس؛ ام اس آر تی یا تولیمو شرکت کنید.

تدریس خصوصی زبان انگلیسی در تبریز
تدریس خصوصی زبان انگلیسی در تبریز

کسب نمرات لازم در این آزمون‌ها برای افرادی که زبان انگلیسی بلد نیستند به یک کابوس تبدیل شده است. بسیاری از آن‌ها انگلیسی واقعی را یاد نمی‌گیرند و به خواندن کتاب‌های لغت و دنبال کردن نکات گرامری خود را بیشتر خسته و بیزار می‌کنند. اما کسانی که برای یادگیری زبان انگلیسی و شرکت در دوره‌ها و کلاس‌های تدریس خصوصی زبان هزینه می‌کنند، نتیجه آن را در مسیر تحصیلی خود لمس می‌کنند.

2- موفقیت شغلی

زندگی همیشه با تمام سختی‌ها و شیرینی‌هایش در جریان است. اگر صادقانه بگوییم، در این راه پر طلاتم فقط ما و مهارت‌ها خودمان است که ما را یاری می‌کنند. زبان انگلیسی یکی از مهارت‌های ضروری است که باید یاد بگیریم.

تدریس خصوصی زبان انگلیسی در تبریز
تدریس خصوصی زبان انگلیسی در تبریز

مهارت زبان انگلیسی به 2 صورت موفقیت شغلی افراد را تحت تأثیر قرار می‌دهد. اولاً؛ افرادی هستند که چون زبان انگلیسی یاد گرفته‌اند و در این رشته مهارت دارند؛ شغلی پیدا کرده‌اند. یا کسب و کاری برای خود راه اندازی کرده‌اند. دوما بسیاری از شاغلان به علت مهارت در زبان انگلیسی در شغل خود پیشرفت کرده و جایگاه‌های بهتری را بدست آورده‌اند.

کسب درآمد با داشتن تخصص زبان انگلیسی 

[alert-success]

یکی دیگر از مزایای یادگیری زبان انگلیسی، کسب درآمد است. وقتی شما دوست عزیز تخصص بدست آورید می توانید درآمد کسب کنید. برای مثال می توانید از طریق ترجمه یا آموزش زبان درآمد داشته باشید. امروز در دنیا به کسی که تخصص و مهارت لازم را در رشته زبان انگلیسی دارد، برای دیگران محبوب و دوست داشتنی می‌شود. 

اگر فکر می کنید برای کسب درآمد با یادگرفتن زبان دیر است، کاملا در اشتباهید. شما پس از گذراندن یک دوره 1 ساله می‌توانید اولین درآمد خود تجربه کنید. ترجمه و آموزش از پیش پا افتاده ترین روش های کسب درآمد با زبان انگلیسی است. به منظور یادگرفتن روش های جدید و ایده های پولساز با ما تماس بگیرید. 

[/alert-success]

3- مهاجرت

افراد برای یافتن زندگی بهتر، سرگرمی، مشکلات سیاسی و اقامتی مهاجرت می‌کنند. هر مقصدی که برای سفر انتخاب شود؛ انگلیسی در آن موقعیت مورد استفاده قرار می‌گیرد.

تدریس خصوصی زبان انگلیسی در تبریز
تدریس خصوصی زبان انگلیسی در تبریز

قدمت زبان انگلیسی به بیش از 1400 سال پیش بر می‌گردد، شاید یکی از دلایل فراگیر بودن زبان انگلیسی این باشد. به هر حال امروزه در دنیایی که 7.5 میلیارد انسان زندگی می‌کند؛ حدود 1.5 میلیارد آن به زبان انگلیسی صحبت می‌کنند.

مهاجرت به یک کشور دیگر برای اقامت دائم، در یک روز اتفاق نمی‌افتد. کارهای زیادی هست که باید انجام گیرد. اگر شما هم روزی تصمیم به مهاجرت گرفتید؛ اولین گام شما باید یادگیری زبان انگلیسی باشد.

[alert-note]

سفر به لندن 

اگر سفر هم نکنید، در برنامه بلندمدت خود یک برنامه سفر داشته باشید. لندن مقصد خوبی است. شاید این هدف دست‌یافتنی انگیزه شما را برای یادگیری زبان انگلیسی دوچندان کند. شاید هم امسال بلیط سفر دو نفره به لندن را خریدید، کی میدونه!

[/alert-note]

یادداشت: لازم به ذکر است که جهت اخذ ویزا، یا مجوز اقامت در یک کشور دیگر مثل آمریکا و کشورهای اروپایی عضو شینگن، ابتدا باید مدرکی بگیرید و ثابت کنید که شما در زبان انگلیسی مهارت دارید. تافل و آیلتس دو آزمون بین المللی هستند که برای این منظور وجود دارند. برای شرکت در کلاس تدریس خصوصی زبان انگلیسی در تبریز با ما تماس بگیرید.

4- تفریح؛ سرگرمی و گردشگری

پلی گلات شاید واژه جدیدی برای شما باشد. اما این رشته جدید در همه جای دنیا علاقمندانی به خود جذب کرده است. اگر ساده‌تر بگیم؛ گاها در اخبار و تلویزیون کسانی را نشان می‌دهند؛ که قادر به تکلم بیشتر از چند زبان هستند. به این افراد پلی گلات می گویند.

یکی از سرگرمی‌های این افراد یادگیری زبان‌های دیگر است. خیلی از افراد انگلیسی را در لیست زبان‌های خود قرار داده‌اند و به زود انگلیسی را یاد می‌گیرند.

در ابتدای مقاله به تماشای فیلم انگلیسی و موسیقی و … اشاره کردیم. ولی بگذارید یک لیستی را معرفی کنیم؛ که افرادی که انگلیسی بلد نیستند از آن‌ها محرومند و از آن خبر ندارند.

1- فرهنگ و ادبیات ملت‌هایی که انگلیسی زبان مادری و رسمی آن‌هاست

2- کتاب‌های نوشته شده به زبان انگلیسی

3- فیلم‌ها و نمایشنامه‌های تولیدشده به زبان انگلیسی

4- کارتون‌ها و انمیشن های موجود به زبان انگلیسی

5- وب سایت‌های راه اندازی شده به زبان انگلیسی

6- محتوای دیجیتال به زبان انگلیسی

7- شبکه‌های اجتماعی و پادکست‌ها

8- …

[alert-note]یک دنیا مکان دیدنی و یک دنیا حرفته نگفته![/alert-note]

گردشگری

اگر سفر کنید؛ زیاد می‌بینید و زیاد حس می‌کنید. وقتی بار سفر می‌بندید باید انگلیسی را نیز همراه خود ببرید. اگر انگلیسی ندارید (بلد نیستید!) بار سفر شما ناقص است.

به هر حال، این یک اتفاق تازه نیست. شما می‌توانید با شرکت در کلاس تدریس خصوصی زبان انگلیسی در تبریز این گپ موجود را برطرف کنید.

5- هدف از یادگیری زبان ارتباط است

یادگیری یک زبان دیگر مزایا و اهداف متعددی دارد. یادگیری زبان علاوه بر این که خوراک ذهن است و آن را تقویت و کارا می‌کند؛ یک وسیله ارتباطی است. اگر یک بیزینس من هستید؛ بهتر درک می‌کنید. یا اگر تجربه تلخ یا شیرین یک ارتباط زبانی را داشته‌اید، بهتر می دانید که همه‌ی کار و تلاش یک زبان آموز در یک مکالمه اصولی و روان خلاصه می‌شود.

اگر دوست دارید مکالمه زبان انگلیسی را تمرین کنید، یا با یک شروعی مجدد، مهارت زبان انگلیسی خود را بهبود ببخشید، پیشنهاد ما استفاده از خدمات تدریس خصوصی زبان در تبریز است.

[alert-note]اگر تخصص دارید و نمی توانید پول دربیاورید، انگلیسی یاد بگیرید![/alert-note]

در دهکده جهانی، هر جای این کره پیر زندگی کنید، می توانید درآمد کسب کنید. ایده های خلاقانه زیادی وجود دارد. یکی از این ایده‌ها فریلنسربودن است. در سایت های معتبری مثل fiverr.com امکان فریلنسر بودن برای همه وجود دارد. کافی است زرنگ باشید و با تخصص زبان انگلیسی‌تان، سفارش بگیرید و درآمد کسب کنید. 

مطمن نیستم، ولی یقین دارم که تا الان برای یکبار هم شده، به یک نفر کمک کرده باشید. شخص هم این لطف شما را یک روزی جبران کرده است. اگر دوست دارید در کنار افراد با خصلت کمک کردن و کمک گرفتن از «مهارت زبان انگلیسی» و «تخصص» خود استفاده کنید. پیشنهاد می کنیم در سایت Simbi.com عضو شوید. 

یادداشت: فعالیت‌های زیادی در دهکده جهانی وجود دارد، که می‌توانید جزوی از آن باشید. برای اطلاع مقالات ما را دنبال کنید. 

نوبت شما

برای شرکت در کلاس‌های کاملاً خصوصی تدریس زبان انگلیسی در تبریز با ما تماس بگیرید.

04144335532