دانلود تولید محتوای آموزشی برای اپلیکیشن شاد مدارس

تولید محتوای آموزشی

دانلود تولید محتوای آموزشی برای اپلیکیشن شاد مدارس

دانش آموزان و معلمان و مدیران عزیز،

همانطور که در جریان هستید؛ دنیا در وضعیت بسیار ناخوشایندی قرار گرفته است. اما این دلیل نمی‌شود ما تسلیم شویم. در این ایام ناگوار معلمان محترم زحمت کش و متخصص تمام تلاش خود به کار گرفته‌اند تا با تولید محتوای آموزشی برای اپلیکیشن شاد کاری کنند که آموزش متوقف نشود. اما سوال اینجاست:

  • آیا از درس‌های خود عقب مانده‌اید؟
  • آیا روش ساخت محتوای آموزشی شاد را بلد نیستید؟
  • مدرسه شاد برای ساخت محتوای درسی چگونه عمل می‌کند؟

 

بهترین محتوای آموزشی در اپلیکیشن شاد را کجا پیدا کنیم؟

در جریان طراحی و پیاده‌سازی شبکه آموزش مجازی دانش آموزان (دانلود اپلیکیشن شاد)، معلمان محترم فرصت این را بدست آوردند که با روش‌های تولید محتوای آموزشی برای اپلیکیشن شاد آشنا شوند.

بنابراین؛ در سراسر کشور عزیزمان محتوای آموزشی بسیار موثری تولید می‌شود. دبیران  محترم متوسطه اول با تولید محتوای آموزشی برای پایه‌های هفتم، هشتم و نهم آموزش را بهتر از قبل پیگیری می‌کنند.

در کنار این؛ دبیران محترم متوسطه دوم برای پایه‌های دهم، یازدهم و دوازدهم محتوای آموزشی تهیه و آن را از اپلیکیشن شاد مدارس برای دانش آموزان ارسال می‌کنند.

حتی معلمان بزرگوار دوره آموزش ابتدایی با همه سختی‌ها و گستردگی فعالیت خود سعی می‌کنند همه‌ی مباحث را پوشش دهند.

آیا شما هم از تکنلوژی و IT عقب مونیدن!

معلمان و دبیران محترم اصلا نگران محتوا و مواد آموزشی شاد نباشن، ما نحوه تولید محتوا در شاد را برای شنا در 10 ساعت آموزش دادیم و اون به صورت یک پکیج آموزشی  جمع‌آوری کردیم.

در این بسته آموزشی صفر تا صد نحوه تولید محتوا در شاد  برای شما آموزش داده شده است. علاوه بر این:

شما  از 30 روز خدمات پشتیبانی و رفع اشکال این مجموعه آموزشی می‌تونین استفاده کنین. به این صورت که در انجام کارهای خود هر جایی به مشکل برخوردین، تماس می‌گیرید و یا از طریق واتساپ یا تلگرام مشکل خود رو مطرح می‌کنین و در کمترین زمان اون قسمت رو برای شما مجددا آموزش میدن.

نحوه تولید محتوا در شاد 
نحوه تولید محتوا در شاد
دبیران و معلمان عزیز؛ منتهی باید با حقیقت تلخ روبه‌رو بشیم، در این فرصت کم مانده به پایان سال تحصیلی نمی‌توان با تولید محتوای آموزشی در اپلیکیشن شاد همه مباحث کتاب را در همه پایه‌ها پوشش داد. بنابراین بهتر است با سفارش تولید محتوای آموزشی از تخصص و مهارت تولید کننده های محتوای آموزشی نیز کمک گرفت و بخشی از این کار باارزش و پرزحمت را با کمک یک تیم انجام داد. 
دانش آموزان عزیز؛ درسته وقت بسیار کم است، اما ما می‌توانیم در کمترین زمان بهترین تولید محتوای آموزشی منتشر شده در اپلیکیشن شاد را پیدا کنیم و مبحث به مبحث و درس به درس گلچین محتوای آموزشی منتشر شده را پیدا و آن‌ها را نگاه کنیم. با این تکنیک علاوه بر این که از درس‌های خود عقب نمی‌مانیم؛ می‌توانیم از تخصص و تجربه و تدریس معلمای دیگر نیز استفاده کنیم.
مدیران و معلمان عزیز؛ مسئولیت ما در این ایام بسیار حیاتی و ارزشمند است، ما باید تمام تمرکز و توان خود را برای تهیه محتوا و مواد آموزشی شاد صرف کنیم؛ تا دانش آموزان ما در این سال تحصیلی استثنایی سربلند و موفق باشند و در عرصه‌ی رقابت در تحصیل گوی سبقت را از رقبای خود بربایند.
آموزش تولید محتوای آموزشی در اینستاگرام

معرفی بهترین منبع دانلود تولید محتوای آموزشی برای اپلیکیشن شاد

ما تصمیم گرفتیم برای پوشش این مسئله یک کاری کنیم کارستان؛ در حقیقت گروهی از کاربران آکادمی خانی نژاد پیشنهاد دادند که یک کانالی برای معرفی و دانلود تولید محتوای آموزشی در اپلیکیشن شاد را پشتیبانی کنند.

با این روش بهترین محتوای آموزشی رو در ثانیه پیدا کنید

ما در پیج اینستاگرامی خود آموزش مجازی کشور رو رصد می‌کنیم. معلمان خوب و درجه یک رو در تمام پایه‌ها شناسایی می‌کنیم…

شما به راحتی می‌تونین ما را در اینستاگرام فالوو کنید و معلمان برتر ایران را بشناسید و به این صورت به بهترین محتوای آموزشی رایگان دسترسی  داشته باشین.

برای عضویت در اینستاگرام کلیک کنید» عضویت در اینستاگرام
محتوا و مواد آموزشی شاد
محتوا و مواد آموزشی شاد

کانال تلگرامی شاد

ماموریت این کانال تلگرامی خیلی ساده است اما ارزشمند: این کانال تلگرامی اپلیکیشن شاد تمامی تولید محتوای آموزشی منتشر شده توسط دبیران و معلمان متخصص کشور را آنالیز و رصد می‌کند. در همین روز‌ها بهترین تدریس‌ها و جامع‌ترین تولید محتوای آموزشی را در این کانال منتشر خواهد کرد.

برای پیوستن به کانال تلگرامی اپلیکیشن شاد و دانلود بهترین تولید محتوای آموزشی منتشر شده در اپلیکیشن شاد ShadPC@ را در تلگرام پیدا کنید. یا برای ملحق شدن به این کانال روی عبارت [عضویت در کانال تلگرامی شاد] کلیک کنید.

دانلود تولید محتوای آموزشی برای اپلیکیشن شاد مدارس
دانلود تولید محتوای آموزشی برای اپلیکیشن شاد مدارس

دانلود تولید محتوای آموزشی زبان انگلیسی برای اپلیکیشن شاد

حتی در این کانال تلگرامی شاد ؛ تمام تدریس‌های استاد خانی نژاد در پایه‌های زبان هفتم، هشتم و نهم گذاشته شده است شما می‌توانید با عضویت در گروه تلگرامی اپلیکیشن شاد، تولید محتوای آموزشی زبان انگلیسی هفتم، هشتم و نهم متوسطه اول را ببینید.

اپلیکیشن تولید محتوای آموزشی

برای تولید محتوا در شاد از اپلیکیشن‌های مختلفی استفاده می‌کنن. خیلی از معلما با موبایل این‌کار رو انجام میدن و خیلیا با لپ تاپ و سیستم خانگی، ولی اکثر این‌ها که به عنوان محتوای شاد معرفی میشه، کیفیت مطلوبی ندارن، به همین جهت ما در بالا، پیج اینستاگرامی و تلگرامی رو برای شما معرفی کردیم که محتوای درسی شاد معلم‌ها شاخص دسترسی داشته باشین.

حتی اگر خود شما معلم هستین و دغدغه تولید محتوا در شبکه شاد رو دارین می‌تونین در پیج اینستاگرامی ما عضو بشین و از آموزش‌های کوتاه ما استفاده کنین و به یک متخصص تولید محتوا تبدیل بشین.

دانلود تولید محتوای آموزشی ریاضی برای اپلیکیشن شاد

دانلود تولید محتوای آموزشی علوم برای اپلیکیشن شاد

دانلود تولید محتوای آموزشی زبان ابتدایی برای اپلیکیشن شاد

دانلود تولید محتوای آموزشی زبان عربی برای اپلیکیشن شاد

No Comments
  1. […] آموزشی برای اپلیکیشن شاد آموزش داده‌ایم که چگونه برای اپلیکیشن شاد تولید محتوای آموزشی درست […]

  2. […] برای شاد برنمی‌آیید.؛ می توانید دوره آموزشی صفرتاصد تولید محتوای آموزشی و الکترونیکی را خریداری کنید و یک بار برای همیشه تخصص لازم را بدست […]

  3. […] به این موضوع است اما بی‌تردید در سال‌های آتی، ضرورت دانلود تولید محتوای درسی و آموزشی در مدرسه بیش از همیشه خودش را نشان خواهد […]

  4. […] خود استفاده می‌کنه در حالی که یک مربی برای آموزش و تولید محتوای درسی باید از یک آهنگ ملایم‌تر استفاده کنه که تمرکز مخاطب رو […]

نظر دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.