دانلود اپلیکیشن شاد آموزش پرورش APK و ios و کامپیوتر

دانلود اپلیکیشن شاد

لینک دانلود اپلیکیشن شاد به نشانه‌ی زیر است: http://shaddl.medu.ir

لینک دانلود اپلیکیشن شاد برای موبایل

لینک دانلود اپلیکیشن شاد برای APK

برای دانلود اپلیکیشن شاد مدارس نسخه apk روی دکمه مشکی زیر کلیک کنید:

دانلود اپلیکیشن شاد آموزش پرورش

لینک دانلود اپلیکیشن شاد برای ios : هنوز منتشر نشده است. 

اپلیکیشن شاد برای ios

فهرست مطالب:

مراحل نصب اپلیکیشن شاد بر روی موبایل

مرحله اول

دانلود اپلیکیشن شاد برای موبایل

مرحله دوم

دانلود اپلیکیشن شاد مدارس
دانلود اپلیکیشن شاد مدارس

مرحله سوم

دانلود اپلیکیشن شاد دانش آموزی

کانال تلگرامی برنامه شاد

منتهی سوال اینجاست: چگونه در کامپیوتر اپلیکیشن شاد را در کامپیوتر اجرا کنیم؟

دومین خبر رونمایی از اپلیکیشن شاد در روز 21ام فروردین 1399 منتشر شد. منابع غیر رسمی لینکی مبنی بر دانلود نسخه اندرویدی شبکه دانش آموزی شاد را منتشر کردند. منتهی این اپلیکیشن فقط برای کاربران اندروید بود. بنابراین معلمان و دانش‌ آموزانی که موبایل ندارند؛ نمی‌توانستند از این شبکه اجتماعی دانش آموزان استفاده کنند.

آکادمی خانی نژاد تا مشخص شدن آخرین وضعیت نسخه تحت وب اپلیکیشن شاد، یک راه‌کاری را برای دانش آموزان و معلمان محترم معرفی می‌کند.

دانش آموزان، معلمان و مدیران عزیز برای استفاده فوری از اپلیکیشن شاد می‌تواند با روش زیر اپلیکیشن را در کامپیوتر اجرا کنند و از آموزش از راه دور که قرار است از هفته آینده شروع شود؛ عقب نمانند.

اپلیکیشن شاد نسخه ویندوز ندارد. اما با روش زیر می‌تواند نسخه ویندوز اپلکیشن شاد را در کامپیوتر نصب کرد. 

دانلود و نصب اپلیکیشن شاد برای کامپیوتر

چگونه برنامه شاد را در کامپیوتر نصب کنیم ؟

همانطور که گفتیم هنوز وب اپلیکیشن شاد رونمایی نشده است. از این رو باید کامپیوتر خود را برای نسخه اندروید شبیه سازی کنیم.

شبیه سازی اندروید در کامپیوتر کار بسیار ساده‌ای است. به طوری که شما فقط لازم ابتدا نرم افزار زیر را در گوگل جستجو کنید و دانلود و نصب کنید:

BlueStacks 4.190.10.5002 Win/Mac شبیه ساز اندروید در ویندوز

سپس با دانلود نسخه اندرویدی اپلیکیشن شاد ویژه آموزش مجازی از همین صفحه می‌توانید بدون خرید موبایل یا بدون کنارگذاشتن اپل خود از اپلیکیشن شاد دانش آموزی استفاده کنید.

متاسفانه خیلی از دانش آموزان موبایل ندارند. بنابراین یکی از روش‌های استفاده از اپلیکیشن شاد معلمان نصب نسخه apk روی کامپیوتر است. نرم‌افزار شبیه ساز اندروید [Blue stacks]  این کار را ممکن می‌سازد. برای نصب اپلیکیشن شاد برای کامپیوتر کارهای زیر را انجام دهید:
 1. نرم‌افزار بلو استکس Bluestacks را نصب کنید.
 2. کامپیوتر را ریستارت کنید.
 3. نسخه apk اپلیکیشن شاد را روی بلو استکس نصب کنید
 4. اپلیکشن شاد مدارس آماده است.
برای نصب راحت اپلیکیشن شاد روی کامپیوتر فیلم آموزشی زیر را نیز در کانال به آدرس [email protected] مراجعه کرده و آن را یاد بگیرید. برای ورود به کانال تلگرامی آموزش نصب برنامه شاد معلمان در کامپیوتر کلیک کنید. 
دانلود و نصب اپلیکیشن شاد برای کامپیوتر
دانلود و نصب اپلیکیشن شاد برای کامپیوتر

لینک دانلود اپلیکیشن شاد برای ios

متاسفانه نسخه ios اپلیکیشن شاد هنوز منتشر نشده است. به محض منتشر شدن نسخه ios اپلیکیشن شاد، آن را در همین صفحه برای دانلود می‌گذاریم.

اما چنانچه نمی‌توانید صبر کنید، به روش بالا، ابتدا نرم افزار bluestacks را نصب کنید. سپس نسخه اندرویدی آن را در نرم افزار Bluestacks  نصب کنید.

اپلیکیشن شاد برای آیفون نیز موجود نیست. اما به روش نصب اپلیکشن شاد برای کامپیوتر که در بالا توضیح دادیم، می‌توانید به اپلیکیشن شاد مدارس متصل شود. 

برنامه شاد با 24 ابزار و قابلیت جدید بروز خواهد شد

طبق اظهارات جدید مسئول شبکه شاد معلمان؛ در سال‌تحصیلی 1399-1400 این اپلیکیشن با 24 ابزار و امکانات جدید بروزرسانی می‌شود. ما به صورت اجمالی به تعدادی از این امکات جدید اشاره می‌کنیم:

شبکه شاد – قابلیت دید چهره

مسئول اپلیکیشن شاد؛ با در نظر گرفتن سوابق سال‌تحصیلی 1399-1398 از امکانات جدیدی خبر داد. قرار امسال در اپلیکیشن شاد معلمان؛ معلمان بتوانند؛ چهره دانش آموزان را ببینید و همچنین دانش آموزان نیز معلم خود را بیینند.

هر 7 دقیقه یک بار حضورش در کلاس کنترل خواهد شد

امسال قرار است کل سال‌تحصیلی در شبکه شاد دانش آموزان برگزار شود. دلیل آن ناتوانی واکس‌ها برای مقابله با بیماری کرونا است. در سال گذشته؛ خیلی از دانش آموزان در کلاس‌های مجازی شرکت نمی‌کنند. علت آن نیز عدم حضور و غیاب بود. اما با امکانات جدیدی که آموزش و پرورش از آن خبر می‌دهد و به قول مسئول شبکه شاد؛ حضور دانش آموزان در کلاس هر 7 دقیقه یکبار کنترل می‌شود. بنابراین اگر دانش آموزی حواسش در کلاس نباشد؛ معلم می‌تواند در ارزشیابی او ترتیب اثر دهد.

پخش زنده با قابلیت گفتگوی دوطرفه

از آن جایی که نسخه اولیه اپلیکیشن شاد دانش آموزی صرفا شبیه به یک پیام رسان بود و معلمان فقط می‌توانستند با تولید محتوای آموزشی و بارگزاری آن در شاد؛ آموزش دهند. به عبارتی معلمان نمی‌توانستند به صورت زنده و مانند سایر پلتفورم‌هایی مثل Adobe connect به صورت کاملا آنلاین تدریس کنند. اما امسال از وجود امکانات قابلیت گفتگوی برنامه شاد مدرسه خبر داده‌اند.

آزمون ها به شکل مجازی برگزار می شود

آزمون‌ها گفته می‌شود به شکل جدیدی و به صورت آنلاین برگزار شود. اما آیا بستر لازم برای طرح سوال آنلاین را فراهم خواهند کرد؟ آیا معلمان آموزش دیده‌اند؟ آیا دانش آموز از شیوه شرکت در آزمون مجازی شاد آشنایی دارند؟  آیا امکان طرح سوال درس‌هایی مثل ریاضی، فیزیک و عربی برای معلمان فراهم شده است؟

همه این‌ها سوال‌هایی است که فعلا جوابی ندارند. پس منتظر می‌مانیم تا ببینیم آزمون مجازی برنامه شاد به چه صورت خواهد بود!

اگر نباشید غیبت می خورید

این اتفاقا ضروری‌ترین امکاناتی است که باید باشد. خیلی از دانش آموزان عاشق درس خواندن هستند. اما داریم دانش آموزانی را که اگر نظم حاکم نباشد در مسیر اشتباهی قرار گیرند و در کلاس های مجازی اپلیکیشن شاد آموزش و پررش شرکت نکنند. پس به احتمال زیاد در یکی از امکانات بالقوه شبکه مجازی دانش آموزان همین بررسی و کنترل حضور دانش آموزان خواهد بود.

 

صفحه شخصی معلم در شاد

خیلی از معلم‌های دلسوز آموزش و پرورش، معلمان مدارس غیر دولتی و مدارس خاص با سفارش تولید محتوای آموزشی تقریبا همه درس‌های خود را به صورت الکترونیکی تدریس و تهیه کرده‌اند. اگر این گروه از معلمان یک صفحه مخصوص به خود داشته باشند ، می‌توانند محتوای آموزشی و الکترونیکی خود را در این صفحه قرار دهند و دیگر لازم به حذف آن نباشد و هر سال و هر لحظه برای استفاده دانش آموزان در دسترس باشد.

آموزش و پروش اگر بتواند این امکانات را در برنامه شاد آموزش و پرورش ایجاد کند در حق معلمان و دانش آموزان بسیار لطف کرده است. به شرطی که بارگذاری تولید محتوای آموزشی و الکترونیکی در این صفحه دارای مشکل نباشد و طول نکشد و از طرف دیگر مصرف کننده‌ها (دانش آموزان و والدین ) در دانلود تولید محتوای آموزشی از این صفحات دچار مشکل نشوند.

 

صفحه شخصی دانش آموزان در شاد

اگر برای دانش آموزان هم یک صفحه شخصی در شاد ایجاد شود و در حقیقت بتوانند با مدیریت درست این جریان آن‌ها را برای ساخت محتوای آموزشی و سرگرم‌کننده تشویق کنند. یک جریان عالی در نظام آموزشی کشور ایجاد می‌شود و این پتانسیل باعث رشد دانش آموزانمان خواهد شد.

پشتیبانی اپلیکیشن شاد
پشتیبانی اپلیکیشن شاد

اپلکیشن شاد آموزش پرورش چیست ؟

با پیدایش بیماری همه گیر کرونا Corona-virus، آموزش در کشورهای چین و بعدا در ایران متوقف شد. مدارسه به کلی تعطیل شدند و دانش آموزان و معلمان که گردانندگان اصلی سیستم آموزش کشور بودند؛ خانه نشین شدند.

آموزش و پرورش برای جلوگیری از این رکود به وجود آمده، تلاش کرد با راه اندازی مدرسه تلویزیونی ایران به آموزش  ادامه دهد. این کار بسیار ستودنی بود، اما در دنیای امروز جواب نمی‌داد؛ به علت اینکه اولا هیچ آموزشی بدون سنجش و ارزشیابی موثر نیست. دوما کارکنان دولت [معلمان محترم] از نبود یک سیستم آموزش مجازی انتقاد می‌کردند.

نهایتا وزیر آموزش و پرورش، از رونمایی شبکه اجتماعی دانش آموزان خبر داد. این خبر ناگهانی انتقادهای زیادی داشت. در مرحله اول که خبر انتشار اپلیکیشن شاد آموزش پرورش منتشر شد، مسئولات وزرات به مدیران مدارس این حق انتخاب را واگذار کردند که از هر شبکه اجتماعی بالقوه که انتخاب کنند؛ می‌توانند به شبکه اجتماعی دانش آموزان [اپلیکیشن شاد] متصل شوند.

این خبر دست به دست می‌شد؛ تااینکه حاجی میرزایی اعلام کرد که معلمان محترم فعلا از راه‌های گفته شده استفاده نکنند و منتظر بمانند تا تصمیات جدید را اعلام کنیم.

شاید علت اصلی این توقف یک هفته‌ای در راه اندازی اپلیکیشن شاد دانش آموزی  خبری بوده باشد که اخیر در مورد به سرقت رفته شدن اطلاعات ثبت احوال شهرواندان ایرانی بود. یا شاید هم به علت امن نبودن شبکه‌های اجتماعی بالقوه خارجی و ایرانی بود که برای گروه سنی دانش آموزان مناسب نبود. که ممکن بود این فرصت به وجود آمده برای آموزش مجازی به یک تهدید برای گروه سنی دانش آموزان می‌شد.

اپلیکیشن شاد ویژه آموزش مجازی چه امکانات بالقوه‌ای دارد؟

وقتی اپلیکیشن شاد دانش آموزی را نصب و راه اندازی می‌کنیم؛ 3 دکمه مختلف نشان می‌دهد:

 • ورود مدیر/ معلم/ دانش آموز
 • ورود مدیر ستادی/ استانی/ شهرستانی
 • کانال پشتیبانی شاد

در این مرحله از فعالیت اپلیکیشن شاد ویژه آموزش مجازی فعلا نمی‌تواند امکانات بالقوه آن را بررسی کرد. به نظر می‌رسد، مدیران اپلیکیشن شاد دانش آموزی منتظر به حداکثر رسیدن اعضای آن هستند.  البته با در نظر گرفتن ضرب‌العجل بودن طراحی و ساخت اپلیکیشن شاد ویژه آموزش مجازی این احتمال به نظر می‌رسد که فعلا این اپلیکیشن کامل نیست و مهندسان برنامه نویسی آن را همزمان با عضوگیری دارند توسعه می‌دهند و باگ‌های احتمالی آن را رفع می‌کنند.

اما به راحتی می‌‎توان پیش‌بینی کرد که اپلیکیشن شاد مدارس امکانات زیر را خواهد داشت:

امکانات بالقوه اپلیکیشن شاد مدارس

1- امکان حضور و غیاب دانش آموزان با اپلکیشن شاد مدارس

حضور و غیاب در مدارس یکی از کارهای بسیار ضروری است. وگرنه، دانش آموزان در مدرسه حضور منظمی نخواهند داشت. آموزش مجازی هم از این قائده مستثنی نیست. بنابراین به احتمال بسیار قوی، در دانلود اپلیکیشن شاد امکانی برای حضور و غیاب خواهد بود. با این کار دانش آموزان کار‌های حاشیه‌ای که در تعطیلی‌های پیش‌آمده نامنظم شده‌اند. مجددا احساس مسئولیت می‌کنند و در سر کلاس مجازی حاضر می‌شوند.

2- امکان تعامل معلم با دانش آموزان و بالعکس

حداقل امکانات یک پیامرسان معمولی تبال پیام به صورت صوتی، تصویری و متنی است. اپلیکیشن شاد آموزش پرورش هم قطعا این امکانات را خواهد داشت. منتهی، فعلا دسترسی ارسال پیام خصوصی به سایر مخاطبان نیست. شاید این هم به لحاظ ایجاد محدودیت‌ها توسط آموزش‌وپررش باشد.

که البته امکان بسیار خوبی است و از بسیاری از آسیب‌های احتمالی جلوگیری می‌کند. به هر حال انتطار می‌رود دانش آموزان بتوانند به با معلمان خود مکاتبه کنند و فایل‌های خود ازقبیل فیلم، عکس، صوت و .. را به معلم ارسال کنند و بالعکس.

3- تولید محتوای آموزشی الکترونیکی با اپلیکیشن شاد دانش آموزی

معلمان محترم به به وجود آمدن شرایط قرنطینه که بعدا هم فاصله گذاری اجتماعی نام گرفت، آموزش را از راه دور و به صورت الکترونیکی ادامه می‌دادند. از این رو، تولید محتوای آموزشی الکترونیکی هرچند با سرعت و کمیتی کمتر ادامه داشت.

اما الان همه معلمان محترم، احساس مسئولیت خواهند کرد. بنابراین با تولید محتوا آموزشی الکترونیکی برای اپلیکیشن شاد آموزش را از سر می‌گیرند.

پیش‌بینی می‌شود امکانی در اپلکیشن شاد آموزش فراهم شود تا معلمان محترم به واسطه آن برای دانش آموزان خود تولید محتوای آموزشی الکترونیکی انجام دهند.

اما اگر هم این امکانات محیا نبود؛ معلمان عزیر می‌توانند تولید محتوای آموزشی الکترونیکی را به روش‌های دیگر تهیه کنند و در بستر اپلیکیشن شاد آموزش آن را به دانش آموزان خود ارسال کنند.

4- رصد مدیران برا آموزش از طریق اپلیکیشن شاد آموزش

قطعا مدیران نقش بسیار مهمی را در آموزش یک مجموعه ایفا می‌کنند. رصد فعالیت معلمان و حضور دانش آموزان و همچنین تعامل با عوامل بیرونی مجموعه آموزشی که در اینجا والدین دانش آموزان هستند از فعالیت ‌های مدیران است.

اما ما پیش‌بینی می‌کنیم؛ اپلیکیشن شاد ویژه آموزش مجازی به لطف و عنایت مدیران فعال می‌شود. تنها کسی که در هر مجموعه می‌تواند به دانش آموزان کمک کند که اپلیکیشن شاد آموزش را دانلود و نصب کنند مدیران مدرسه هستند. چراکه به اطلاعات تماس دانش آموزان دسترسی دارند و می‌توانند یک به یک با دانش آموزان صحبت کنند و آن‌ها را به شبکه اجتماعی دانش آموزان عضو کنند.

5- رصد استانی و کشوری فرایند آموزش با اپلیکیشن شاد برای دانش آموزان

اپلیکیشن شاد برای دانش آموزان است؛ منتهی همه مهره‌های مسئول آموزش باید نقش نظارتی خود را ایفا کنند. از این رو، یکی دیگر از امکانات اپلیکیشن شاد، رصد تمام فعالیت‌های آموزش مجازی یک منطقه/ شهر / شهرستان/ استان و کل کشور است.

6- اجرای آنلاین طرح درس توسط معلمان

معلمان محترم، ناگزیرند در طرح درس‌های خود تغییراتی به وجود آوردند. حال سوال اینجاست؛ آیا اپلیکیشن شاد امکانی برای تنظیم، بارگزاری و ایجاد طرح درس خواهد داشت یانه!

چگونه برنامه شاد را نصب کنیم ؟

اپلیکیشن برای آموزش مجازی دانش آموزان طراحی شده است. که در این اپلیکیشن دانش آموزان امکان ارتباط با معلمان را دارند و مدارس در این اپلیکیشن شبیه سازی شده‌اند. اپلیکیش شاد ویژه آموزش مجازی توسط مدیران مدرسه رصد می‌شود.

خیر موجود نیست، اما شما می‌توانید فضای اندروید را در با نصب نرم افزار Bluestacks شبیه سازی کنید و نسخه apk اپلیکیشن شاد را روی آن نصب کرده و در کامپیوتر خود از آن استقفاده کنید.

شما با ورود به سایت ما می‌توانید با کلیک بر دکمه دانلود، اپلیکیشن شاد دانش آموزی را دانلود و نصب کنید.

خیر؛ هنوز نسخه ios اپلیکشن شاد منتشر نشده است. به همین دلیل می‌توانید در کامپیوتر خود از اپلیکیشن شاد استفاده کنید. ما در سایت روش آن را گفته‌ایم.

خیر هر دوی آن ها یک اپلیکیشن است. اپلیکیشن شاد مدارس هم همان اپلکیشن شاد آموزش پرورش است.

62 عدد نظر ثبت شده است
 1. ش می‌‎گوید

  با سلام
  لطفا نسخه ios هم برای این اپلیکیشن تعریف کنید مدیران مدارس اصرار دارند حتما این برنامه نصب شود

  1. admin می‌‎گوید

   سلام و احترام؛

   قطعا نسخه ios منتشر بشه؛ چون بیشتر والدین، دبیران و دانش آموزان گوشی آیفون دارند. امیدواریم به زودی برنامه شاد برای آیفون منتشر بشود. به هر حال فعلا نیومده، اگر واقعا ضروریه که در شاد حضور داشته باشید؛ پیشنها می کنم اپلیکیشن شاد رو روی کامپیوتر نصب کنید. فیلم آموزش نصب برای کامپیوتر در کانال تلگرامی [email protected] گذاشته شده.

   1. مهشاد می‌‎گوید

    امیدوارم بنده خودم دبیر هستم گوشیم iosهست و واقعا به مشکل برخوردم

    1. admin می‌‎گوید

     خبر انتشار نسخه ios اپلیکیشن شاد منتشر شده. به زودی نسخه ios اپلیکیشن شاد منتشر میشه. نگران نباشید.

 2. اشرف صارمی می‌‎گوید

  اقای خانی نژاد اگر اپلکیشن شاد نصب نشه چه کار کنم

  1. admin می‌‎گوید

   نصب نشدن اپلیکیشن شاد در موبایل دلایل بسیار زیادی می‌تونه داشته باشه. مثلا ممکن شما اجازه نصب برنامه های تایید نشده را در تنظیمات گوشی لغو کرده باشید، ممکن گوشیتون فضای کافی نداره. یا حتی ممکنه با حزف کش و دیتای اپ استور بشه نصب کرد. دلایل متفاوتی می تونه داشته باشه.

 3. آرشیدا حیدری می‌‎گوید

  سلام من قسمت احراز هویت دچار مشکل میشم ونمیتونم اطلاعات رو وارد کنم ارور ۴۰۳ میزنه ومیگه که دسترسی مقدور نیست

  1. admin می‌‎گوید

   سلام؛
   این خطا می تونه از طرف سرور اپلیکیشن شاد باشه. حتما چند ساعت دیگه مجددا امتحان کنید. به احتمال زیاد کاربران زیادی دارند احراز هویت اپلیکیشن شاد رو انجام میدن و ممکنه سرور نتونه جواب بده. به هر حال این رو باید از مدیران اپلیکیشن شاد جویا شوید.

 4. نازی می‌‎گوید

  بابا من هرچی سعی میکنم این نرم افزار شبکه ساز و نصب کنم میگه گرافیک مشکل داره خوب نسخه ویندوز این برنامه شاد و میزاشتین دیگه لطفا بسازینش

  1. admin می‌‎گوید

   سلام و احترام؛

   همیشه کارهای ضرب العجل این مشکلات رو داره. ضاهرا اپلیکیشن شاد هم از جنبه برنامه نویسی هنوز توسعه نیافته و مشخصا زمان میبره تا نسخه ویندوز و سایر نسخه ها منتشر بشه.

  2. علی می‌‎گوید

   بلواستکس روبار اول نصب کردم ولی بعد از اینکه ویندوز دوباره نصب کردم بلواستکس دیگه نصب نشدو دایم خطای کارت گرافیک میده کسی اگه راهشو میدونه خبر بده لطفا.

   1. admin می‌‎گوید

    سلام – شما باید درایور کارت گرافیکتون رو نصب کنید. برای این کار مدل کارت گرافیکتون رو پیدا و درایور ان را دانلود و نصب کنید. بهترین کار اینه سی دی کارت گرافیک رو توخونه پیدا . نصب کنید. اگه نشد از سی دی فروش ها یک اتو درایو بخرید و درایور کارت گرافیک رو از انجا نصب کنید.

 5. طهماسیان می‌‎گوید

  نامردا
  الان تو این اوضاع ما گوشی اندرویدی از کدوم گوری بیاریم
  حداقل مسخه وب اپلیکیشن میزاشتین

  1. admin می‌‎گوید

   سلام،
   درسته؛ حداقل باید نسخه وب اپلیکیشن شاد باید در دسترس بود.

 6. amirreza می‌‎گوید

  سلام کدش برا من نمیاد چیکار کنم؟

  1. admin می‌‎گوید

   ممکنه پنل اس ام اس شاد به سبب ثبت نام خیلی زیاد جواب نمیده. در یک زمان دیگه تست کنید، یا با پشتیبان های شاد تماس بگیرید.

 7. محمد می‌‎گوید

  باید یه اپلیکیشنی میساختین که همه بتونن استفاده کنن فقط حکم میکنید که نصب کنید دیگه نمی دونید که این مزخرفاتی که میسازین همه جا نمیشه نصب کرد 🤮

  1. admin می‌‎گوید

   دقیقا، یک کار فوری همیشه نمی تونه کارآمد و موثر باشه. بر هر حال صبر می کنید. انشالله که درست میشه.

 8. Dariush می‌‎گوید

  سلام،
  اگه این طرح بخوبی اجرا بشه و ایرادات برطرف بشه، طرح بسیار عالی هستش و میتونه کلی هزینه های آموزش و پرورش رو کاهش بده و معلمین تحت نظارت باشند. به امید آن روز که معلمین محترم دلسوزانه درس بدهند و در کلاس کم کاری نکنند که در خانه کلاس خصوصی برگزار کنند، تا والدین مجبور باشند در این وضعیت اقتصادی سخت هزینه های کلاس خصوصی را با سختی تهیه کنند.

  لطفا اپلیکشن شاد را برای سیستم IOS رو هم زودتر راه اندازی بفرمایید 🙏

  1. admin می‌‎گوید

   اره به امید خدا.
   چنانچه مسئول این کار ما بودیم که نیستیم! حتما در کمترین زمان نسخه ios اپلیکیشن شاد رو منتشر می‌کردیم.

 9. زهره می‌‎گوید

  سلام اگه نسخه ي وب رو اونجوري كه توضيح داديد نصب كنيم بعد امكان فرستادن وويس در برنامه وجود داره؟چه جوري بايد وويس فرستاد؟

  1. admin می‌‎گوید

   سلام و احترام،

   اگه روی لپ تاپ نصب کنید مشکلی پیش نمیاد، میکرون فن داره. منتهی بای هنگام نصب اپلیکیشن شاد روی کامپیوتر باید به فکر یک میکروفن هم باشید.

 10. محمد می‌‎گوید

  سلام
  چطور نتونستن با یه شرکت برنامه نویسی درست حسابی قرارداد ببندن که یه برنامه خوب تحویل بگیرن
  یه هزینه جزیی دادن به یه برنامه نویس که فقط اندروید بلده
  بعدا ما اموزش بجه هامونو دادیم به اینا

  1. admin می‌‎گوید

   سلام
   آقا محمد بحث بلد بودن و نبودن نیست فک کنم. ناکافی بودن زمان شروع این پروژه و مهم تر از آن تصمیات نادرست باعث بی‌نظمی شده. البته دلایل دیگه ای هم ممکنه تاثیرگذار باشه و ظاهرا اپلیکیشن شاد مدارس بخشی از برنامه و سرور روبیکاست.

 11. ببسب می‌‎گوید

  سلام ببخشید گفتید که بعد از نصب شبیه ساز روی لپ تاپ شاد رو روی شبیه ساز نصب کنیم یعنیچه؟

  1. admin می‌‎گوید

   سلام وقت بخیر- بلی دقیقا. بعد از نصب شبیه ساز اندروید روی لپ تاپ یا کامپیوتر لطفا نسخه apk اپلیکیشن شاد رو نیز دانلود و نصب کنید. برای دانلود نسخه اندرویدی apk شاد از لینک زید استفاده کنید. shaddl.medu.ir

 12. ... می‌‎گوید

  سلام. مگه قرار نبود این برنامه روی اپ ایگپ باشه؟ پس چرا کنسل شد و خودش یه اپ شد؟ الان باید با هزارتا بدبختی این اپ رو نصب کنیم.حداقل نسخه کامپیوتریش رو هم می ساختین تا مثل ای گپ بدون دردسر نصب بشه

  1. admin می‌‎گوید

   سلام. تصمیم وزارته ما که تصمیم گیرنده نیستیم. :))

 13. علیرضا فریدونی می‌‎گوید

  سلام من دو دانش آموز پایه ابتدایی دارم به من بگید چطوری می تونم هردو را در یک کامپیوتر ثبت کنم که امکان اتصال به شبکه شاد داشته باشم

  1. admin می‌‎گوید

   تو قسمت لیست دانش آموز اپلیکیشن شاد. فک کنم میشه اینکارو کرد.

 14. ... می‌‎گوید

  ممنون.فقط اینکه اگه میشه کلیپ اموزش نصب اپ برای ویندوز رو روی همین سایت قرار بدین

 15. baran می‌‎گوید

  سلام خسته نباشید
  من bluestacks رو باورژن 2 نصب کردم تو قسمتی که نوشته sign in with google رو کلیک میکنم error 403 میاره و وارد نمیشه
  باید چیکار کنم

  1. admin می‌‎گوید

   سلام و احترام
   برای نصب اپلیکیشن شاد روی کامپیوتر حتما سعی کنید از آخرین ورژن Bluestacks را نصب کنید. ضمنا بررسی کنید ببینید که اینترنت شما برقرار باشد.

 16. […] نصب اپلیکیشن شاد مدارس با لینک روبه رو : shaddl.medu.ir […]

 17. فاطمه می‌‎گوید

  سلام میشه برای کامپیوتر هم درست کنید؟

  1. admin می‌‎گوید

   سلام بر شما؛

   با کامپیوتر به دو صورت می‌توان از اپلیکیشن شاد استفاده کرد:

   1- نسخه تحت وب اپلیکیشن شاد
   2- استفاده از برنامه شبیه ساز اندروید bluestacks برای نصب نسخه اندرویدی اپلیکیشن شاد روی کامپیوتر

   منتهی، این که نسخه ویندوز اپلیکیشن شاد منتشر بشه در حد یک حرف و حدیثه. فک نکنم به این زودی نسخه قابل نصب در ویندوز منتشر بشه؛ البته امیدواریم که منتشر بشه.

 18. mahdi می‌‎گوید

  نسخه ی webاین برنامه را چگونه می توانیم دانلود کنیم

  1. admin می‌‎گوید

   نسخه وب اپلیکیشن شاد دانلود کردنی نیست. بلکه باید به آدرس https://shadweb.iranlms.ir/ مراجعه کنید. نسخه تحت وب اپلیکیشن شاد هست.

 19. md می‌‎گوید

  سلام من میخوام bluestacksرونصب کنم پسووردمیخواد.

  1. admin می‌‎گوید

   به نظرم این پسورد بالقوه که شما میگید مربوط به رمز باز کردن فایل زیپ فایل نصبی است. که اون رمز همان ادرس سایتی است که از ان بلو استکس رو نصب کردید.

 20. Abolfazl می‌‎گوید

  سلام.من وقتی واسه احراز هویت میرفتم ارور403میداد حالا شده 417لطفا کمک کنید

  1. admin می‌‎گوید

   نگران نباشید به زودی برطرف می‌شود.

 21. zahra می‌‎گوید

  سلام من معلم هستم .و از طریق واتس آپ تدریس میکنم .اپلیکیشن شاد و تمام راههای ارتباطی دیگه برای تدریس مجازی فکر خوبیه . ولی آیا به فکر مناطق محروم و افراد محروم هم بودید ؟ دانش آموزانی که نمیتونن گوشی داشته باشن یا نمیتونن به اینترنت دسترسی داشته باشن . تکلیف اونا چیه ؟

  1. admin می‌‎گوید

   سلام و احترام. اپلیکیشن شاد رو ما نساختیم. اما حرف شما کاملا درسته. روستایی هست که اینترنت نداشته باشه چه برسه به موبایل. اون دانش آموزان منطقه محروم دیگه نمی توانند از برنامه شاد آموزش پرورش استفاده کنند. مگر اینکه راهبران آموزشی به آن ها تدریس کنند. البته در مورد آموزش ابتدایی جواب میده ولی در مورد آموزش متوسطه در منطقه محروم جواب نمیده.

 22. Zahra می‌‎گوید

  باسلام
  برنامه کدملی من رو به عنوان معلم قبول نمیکنه

  1. admin می‌‎گوید

   علتش خیلی ساده است. مدیر محترم مدرسه شما؛ اطلاعات شما را در سامانه سناد ثبت نکرده است.

 23. طیبی می‌‎گوید

  من برنامه blue stacks رو روی کامپیوترم نصب کردم و رفتم تو گروه مدرسم.اما یه مشکلی هست تکالیف معلمان بصورت عکس رو کامپیوتر ذخیره کردم ولی هرکار می کنم نمی تونم بذارمش تو گروه من باید چکار کنم؟

  1. admin می‌‎گوید

   سلام و احترام
   روی سنجاق کلیک کنید. از اونجا پوشه ها باز میشه و فایل مورد نظر خود را پیدا کنید و در اپلیکیشن شاد بارگزاری کنید.

 24. وحید می‌‎گوید

  یعنی بعد از این همه مدت ، یه نرم افزار ساده رو نتونستن به خوبی بسازن، یه نسخه تحت وب مگه چقدر کار داره که یه وزارتخونه نتونه ارائه بده. چون خودم طراح وبسایت هستم عرض میکنم . یه نسخه وب طراحی میکردن همه اندرویدی ها و آی او اس میتونستن ازش استفاده کنن و بعد میومدن سر فرصت اپلیکیشن میساختن.الان غیر از اندرویدی ها هم که مشکل دارن همه غیراندرویدی ها هم باید برنامه شبیه ساز اندروید رو به زور نصب کنن و اونم دردسرهای خاص خودش و ارتقاء و آپدیت گرافیک و … دارن.آدم از کار این آقایون در مدیریت بحران هاج و واج میمونه

  1. admin می‌‎گوید

   سلام و احترام.

   میدونید بحث طراحی سایت نیست. چون این باید برنامه نویسی بشه، قبول دارم با ثروت و قدرتی که وزارت داره، طراحی یک وب اپلیکیشن ساده است. اما باید اینم در نظر بگیریم که وقت گیره. یکی از نقاط ضعف هم که برمیگرده به معماری این کار مربوط به سرور هایی است که خریدن. عمدتا سرورها جواب نمیده باید به فکر سرور ها یا روش‌های بهتری برای انتقال داده استفاده کنند. بحث اندروید و ios اپلیکیشن شاد هم نیست واقعا. خیلی ها اصلا گوشی ندارند که خیلی ناراحت کننده است. ای کاش به خانواده هایی که امکانات ندارند کمک میشد که یک تبلتی یا کامپیوتری بخرند.

 25. راد می‌‎گوید

  سلام . بر روی لب تاپ میشه در صورتی که کلاسها همزمان نباشند و دو نفر بخواهند استفاده کننداز اپلیکیشن شاد، این برنامه را نصب و استفاده کرد.( دوقلو دختر و پسر باشند)

  1. admin می‌‎گوید

   سلام. یه راهی داره اونم استفاده از نسخه تحت وب اپلیکیشن شاد است. به این صورت که در دو مرورگر مختلف مثل گوگل کروم و موزیلا در هر کدام یک سایت باز بشه. این شدنیه.

 26. hodagol می‌‎گوید

  سلام
  من اپلیکیشن رو دانلود کردم ولی برامنصب نمیشه مشکل چیه

  1. admin می‌‎گوید

   مطلب مربوط به دلایل نصب نشدن اپلیکیشن شاد رو بخونید، شاید بتونید نصبش کنید: https://khaninejad.com/academy/shad-install/

 27. مریم می‌‎گوید

  سلام
  گوشی من ایفونه ونسخه تحت وب رو دارم
  توی نسخه تحت وب من فقط یک گزینه ورود دانش اموز هست وگزینه دبیر نداره
  نمیدونم چکارکنم

  1. admin می‌‎گوید

   سلام
   بلی- شما برای بار اول باید با یک موبایل اندرویدی وارد بشید؛ سپس می تونید از نسخه تحت وب اپلیکیشن شاد استفاده کنید.

 28. نسترن می‌‎گوید

  با نسخه تحت وب هم نمیشه وارد شد خودشون هم نمیدونن چه کوفتی ساختن احمقا

  1. admin می‌‎گوید

   نسخه تحت وب اپلیکیشن شاد یک سایته لینک ورودشم اینه: https://shadweb.iranlms.ir/ – اینکه نمی دونن چی ساختن حق باشماس. خیلی به دردسر افتادن، منتهی تجربه و قدمی بزرگی بود. خیلیا با دنیای دیجیتال اشنا شدن. از یه طرفم کمبود ها و ناتوانی در خرید موبایل و تبلت کاملا مشخص شد.

 29. […] فرمت ویدیو بود. حتی اپلیکیشن شاد هم که از آن به عنوان سامانه آموزش الکترونیکی اپلیکیشن شاد دانش آموزان تعریف می‌کنند؛ هیچ امکانات به خصوصی نداشت. بنابراین […]

 30. […] 1400 است که پس از سال 12 ام باید در آن شرکت کنند. راه اندازی شبکه شاد آموزش و پرورش برای این دوره کمی دیرتر از دوره ابتدایی صورت گرفت. به‌ […]

 31. […] در کمترین زمان بهترین تولید محتوای آموزشی منتشر شده در اپلیکیشن شاد را پیدا کنیم و مبحث به مبحث و درس به درس گلچین محتوای […]

 32. […] این سامانه هم مانند شبکه اجتماعی دانش آموزان یا همان اپلیکیشن شاد قابل بروزرسانی و توسعه […]

نظر دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.