آموزش موزیکال اعداد به زبان انگلیسی برای کودکان

آموزش موزیکال اعداد به زبان انگلیسی

 

آموزش موزیکال اعداد به زبان انگلیسی برای کودکان

دانلود فایل: برای دانلود کلیک کنید.

تلفظ و شمارش اعداد 1 تا 10 زبان انگلیسی برای هر بچه‌ای جالب و هیجان‌انگیز است. معمولا در کتاب‌های آموزش زبان انگلیسی به بچه‌ها، اعداد را هم یاد ‌می‌دهند. 

آموزش موزیکال اعداد به زبان انگلیسی برای کودکان
آموزش موزیکال اعداد به زبان انگلیسی برای کودکان

اما چه روشی موثر است؟

ما در آکادمی خانی نژاد، روش آموزش موزیکال اعداد به زبان انگلیسی برای کودکان را اجرا می‌کنیم. ما به چند دلیل معتقدیم که این روش برای بچه‌ها بسیار مناسب است.

اولا بچه‌ها خیلی کوچک و نابالغ هستند که بتواند خودشان کتاب در دست بگیرید و اعداد را بنویسند و حفظ کنند. واقعا هم اینطور است. به بچه خود نگاه کنید، آیا او می‌تواند مثل ما آدم بزرگ‌ها انگلیسی یاد بگیرد!؟ آن هم اعداد انگلیسی؟ خیر.

تازه، ما می‌خواهیم آموزش ما موثر باشد و فرزند ما اعداد انگلیسی را یکبار برای همیشه یاد بگیرید. که در روش آموزش موزیکال اعداد به زبان انگلیسی برای کودکان برای ما روشن شد، که بچه‌ها به علت تکرار زیاد این اعداد و هم سرایی با کلیپ، آن را ملکه ذهن خود کرده‌اند. شاید تعدادی از مادران دانش آموخته، فکر کنند که این روش همان چیزی است که روانشانسان رفتارگران توصیه می‌کردند. بلی دقیقا همان روش است.  

اما تصویر و کلیپی که بچه‌ها می‌بینند، یادگیری آن‌ها را معنی دار می‌کند. چیزی که دکتر آزوبل به آن بارها اشاره کرده است. 

بنابراین از این حرف‌ها به این نتیجه می‌رسیم که روش گفته شده برای بچه‌ها بسیار مناسب است. در این روش بچه‌ها با هم‌سرایی انرژی می‌گیرند. کارشان را خیلی با ارزش می‌بینند، (که یادگیری انگلیسی قطعا با ارزش است) اعتماد به نفس پیدا می‌کنند. تلفظ درست اعداد را یاد می‌گیرند و می‌توانند معنی اعداد را متوجه شوند.

تنوع محتوایی درآموزش موزیکال اعداد به زبان انگلیسی برای کودکان

کارتون‌های موزیکال انگلیسی 

یعنی شما تمام دنیا را بگردید، چیزی بهتر از کارتون‌های موزیکال وجود ندارد. که بتواند اعداد انگلیسی را به فرزند شما آموزش دهد. این کارتون‌های موزیکال زبان انگلیسی آنقدر زیبا و دلپسند هستند که بچه ساعت‌ها مشغول تماشای آن می‌شود، به همین ترتیب زبان انگلیسی را به صورت واقعی یاد می‌گیرد. 

آموزش اعداد انگلیسی با شعر و موسیقی انگلیسی 

بچه که بودیم، اگر یادتان باشد، ما زبان فارسی را با شعر یاد گرفتیم. البته آن‌هایی که زبان مادریشان فارسی بود، شاید کمتر به این نکته توجه کرده باشند. انگلیسی هم اینطور است، ترکیب کلمات قافیه دار با ملودی کودک-پسند بچه‌ها را جادو می‌کند. 

چرا این کار را با اعداد انگلیسی انجام ندهیم!؟ 

اگر به فلسفه آموزش موزیکال زبان انگلیسی برای کودکان معتقدید، قطعا شعرها و موسیقی‌های معتبر و استاندارد را تهیه کنید و همراه دلبند خود ساعتی را برای آموزش زبان سپری کنید. 

مقالات خواندنی: 

آموزش موزیکال الفبای انگلیسی برای کودکان

آموزش موزیکال زبان انگلیسی برای بزرگسالان کاملا مبتدی با 2 نکته از خانم سوزان باقان

آموزش موزیکال زبان انگلیسی در سال 2019

آموزش موزیکال زبان انگلیسی | بچه‌ها و شعر و موسیقی انگلیسی

No Comments
  1. […] آموزش موزیکال اعداد به زبان انگلیسی برای کودکان […]

نظر دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.